Dom

Shenzhen Maps Industry Co., Ltd

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5

Shenzhen Maps Industry Co., Ltd

Nasza firma jest profesjonalnym producentem maszyn do produkcji poduszek, maszyn do kanap, linii do produkcji materacy i linii do waty. 90% naszych produktów jest eksportowanych do ponad 80 krajów na całym świecie.

Nasze maszyny przeszły certyfikat CE, a niektóre z nich uzyskały patent narodowy. Posiadamy zdolność innowacji technicznych, pełną kontrolę jakości i system sprzedaży.

Nasze produkty wysokiej jakości mają teraz dobrą opinię wśród klientów.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Rodzaj działalności

Producent

marki : MAPY

Coroczne wyprzedaże : 2.5 Million-5 Million

Rok założenia : 2007

pc Export : 80% - 90%

SHENZHEN MAPS INDUSTRY CO., LTD

Shenzhen MAPS Industry Co, Ltd została założona w listopadzie 2004 roku. Jego głównym przedmiotem działalności jest produkcja i sprzedaż poduszek mahinery, maszyny sofa, maszyny pościel. Nasz zespół techniczny poświęca się zaspokajaniu rzeczywistych potrzeb produkcyjnych klientów i stale ulepsza technikę produkcji, zgromadził bogate doświadczenie w produkcji. Nasza firma od początku inwestuje wiele środków na badania i rozwój, aby osiągnąć mechaniczną automatyczną produkcję dla naszych klientów, aby poprawić jakość swoich produktów i wydajność produkcji, a jednocześnie znacznie obniżyć koszty pracy.

Nasze produkty są eksportowane głównie do Europy, Ameryki i krajów rozwijających się. MAPS i SIEMENS (Shenzhen Branch) wspólnie opracowują technologię dla maszyn; zapewniają wsparcie techniczne w celu globalizacji produktów. Naszym celem jest dostarczenie klientom profesjonalnych maszyn i usług.

Usługowe

Firma Zespół

Kontakt

Adres: 31 Blok, obszar przemysłu Baosheng, Bainikeng, Pinghu Town, Shenzhen, Chiny

Adres fabryczne:BLK5, Runchang Industrial Park, Hongtian Village, Xinxu Town, Huiyang Dist, Huizhou City, Prowincja GuangDong, Chiny